Концерт, подарунки, ярмарок - все, щоб зібрати гроші на благодійність

30.06.15, 14:00

Днями в обласному Краєзнавчому музеї відбулась благодійна «Ярмарка здоров`я» до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Як повідомила Першій Електронній спеціаліст фонду "Повернення до життя" та організатор акції Олена Данілова, планувалося залучити молодь до здорового способу життя, показати альтернативне проведення вільного часу та залучити до благодійної справи.

Незважаючи на погодні умови до акції долучилися кількадесят дітей з батьками. Кожен кіровоградець міг знайти для себе щось корисне. Так до акції долучилися та надали свої вироби і кіровоградські майстрині. Талановита рукодільниця Ірина Ігнатьєва пропонувала прикраси та аксесуари із ниток, полімерної глини та тканини.

Кожному відвідувачу майстриня Наталя Мєдвєдєва пояснювала як зробити дитячі прикраси для волосся та залюбки віддала прикраси дітям в центр ЛЖВ. Як вишивати хрестиком показувала наочно на власних картинах і рукодільниця Катерина Яцук, а з якими думками потрібно варити ароматичне мило розповідала Вікторія Чєчуріна. Увагу кіровоградців привернули уваги м`які ароматичні іграшки у вигляді тварин, які запропонувала Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ».

Настрій ярмарку створювали молоді кіровоградські музиканти. Розпочала концертну програму учениця музикальної школи № 4, лауреат Всеукраїнських та обласних конкурсів Чумаченко Анна, яка додала акції неповторного українського колориту. Вже знані Марія Моренко та Коля Папуша дарували публіці авторські пісні, які знала та підспівавала сама публіка.
У перервах між виступами проводили тематичні конкурси та дарували корисні подарунки. Розважала гостей одна з ведучих дуету «Хороший та поганий ведучий» Катерина Рисленко. Насичена програма підбадьорювала та обєднувала публіку. Для активної участі у конкурсах на сцені створювалися дуети та цілі команди.

Після 16.00 розпочалася програма для справжніх рокерів. На захід завітали гурти «Йдемо на захід», «Само собой» та «Проти течії». Шалена енергетика та настрій вирували у приміщенні музею та змушували всіх відвідувачів підспівавати, підсвистувати та пританцьовувати.
Під час акції «Ярмарок здоров’я» була проведена профілактично-інформаційна робота щодо зменшення ризикованої поведінки серед молоді, також бажаючі пройшли безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/гепатит С та отримали консультації від спеціалістів фонду «Повернення до життя». На території ярмарку можна було отримати інформаційну літературу та засоби індивідуального захисту.
Всі зібрані кошти під час ярмарку передали Кіровоградському обласному відділенню Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» на розвиваючі заняття в центрі денного перебування дітей клієнтів.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!