Весілля у музеї: Кращий вибір жаркого літа!

31.07.15, 10:00

Кілька років тому директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко побувала у Львові і залишилася в захваті від роботи колег Львівської галереї мистецтв в Палаці Потоцького. Весільні пари з гостями на музейному подвір’ї влаштовували фотосесії, чекаючи свого часу до початку весільного дійства… Далі музейні співробітники люб’язно запросили наступну пару… і під звуки чарівної музики, молодята з рідними та гостями заринулися в святковий мікс заходу. Потім під час роботи семінару музейщики ділилися досвідом різних інтерактивних програм і заходів. Це і перше побачення в музеї, і заручини, і річниці весілля (найбільш зворушливі 40-50 чи 60 років подружнього життя) та ін.

Колеги голландці також зазначили, що популярність проведення свят чи відзначення пам’ятних дат в музеї останнім часом стрімко зростає. Представники музеїв підтвердили, що більшість весільних пар в день весілля відвідують музеї для того щоб залишити на згадку чудові фотографії зроблені в різних виставкових залах. Вже нікого не здивуєш тим, що влаштовуються весільні церемонії під відкритим небом - на галявинах чи в заповідниках, на яхті чи в екіпажі. Звичайно, попит народжує пропозицію.

Не залишився осторонь і Кіровоградський обласний художній музей. Для весільних пар існує декілька пропозицій. Найпростіша та найпоширеніша, це звичайно фотографування в день весілля в музеї та галереї. Музей пропонує проведення культурно-мистецької програми «Українське весілля». Спостерігається стрімка тенденція до влаштування весілля за давніми українськими традиціями. Хоча українське весілля має деякі регіональні особливості, але в загалом це дуже цікаве театралізоване дійство…

Навертаються сльози на очах рідних та друзів, коли батько, парадними сходами музею, зводить доньку та передає її руку в руку її нареченого. Під оплески, зворушливу музику та вкритий пелюстками шлях молодята проходять під весільними рушниками до зали де і відбувається дійство, яке пронизане народними традиціями і обрядами. Одним з етнічних елементів весілля є гільце – прикрашена стрічками, квітами та колосками гілка, що символізує молодість, красу та прощання нареченої з дівуванням. В атмосфері справжнього українського старовинного весілля молодята стають на весільний рушник, куштують меду, хліба та вина. Матусі засипають молодят житом та пшеницею, гречкою та вівсом, щоб наречені завжди щасливі були у подружньому житті. Батьки благословляють, рідні вітають… Так розпочинається літопис нового подружнього життя.

Співробітники музею відпрацьовують весільний сценарій в залежності від бажань молодят, бо зі смаком організоване весільне дійство стає насправді незабутньою миттю не тільки для молодят, але й для запрошених гостей. «Весілля» в музеї – завжди гарно та незабутньо!!!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…