Веселий ярмарок для особливих діток
21.08.15, 10:30
Сьогодні у Центрі реабілітації дітей інвалідів пройшло свято «Веселий ярмарок» присвячений Дню Незалежності України. У святковому концерті брали участь дітки Центру, а також запрошені гості. Концертні номери презентували талановиті діти та молодь нашого міста.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004875/images/20340/in-text-11892158_475988985898390_5411910752562080795_n.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004875/images/20333/in-text-11242335_867525699998831_9082289766345743657_n.jpg)
Окрім розваг та відпочинку, всі присутні долучилися до дуже патріотичної справи – плетіння маскувальної сітки, яку привезли до Центру працівники Кіровоградського обласного художнього музею.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004875/images/20336/in-text-11873527_867522719999129_2228502594912793902_n.jpg)
А наприкінці свята кафе «Шинок» і особисто керівник кафе Наталія Слобода пригостили справжньою українською стравою - варениками.
Величезна подяка всім, хто взяв учать у нашому святі та зробив по справжньому цей день святковим!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?