Студія "WOW-English" запрошує на роботу!
09.09.15, 16:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004952/images/main/in-text-a92684e2-6ad5-4f90-8a35-4c2c7f02f7ca.jpg)
Кіровоградська студія "WOW-English", яка організовує навчання англійській мові школярам у більш ніж десяти школах міста, шукає вчителів. Директор студії - Любов Яновська, - розповідає, що дітей, бажаючих вивчати мову, все більше, тож щороку студію розширює мережу курсів і запрошує на роботу (повна зайнятість, офіційне працевлаштування) педагогів. Заробітна платня - від 4,5 тис. грн. Телефонуйте, щоб записатися на співбесіду: 067-273-58-48 (Любов Сергіївна).
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?