Вийшла книга «Школа громадської участі для розвитку громади»

10.10.15, 12:00

Довгоочікуване видання 2015 року для кожного громадського активіста - книга «Школа громадської участі для розвитку громади»! Книга Інституту соціокультурного менеджменту у рамках проекту «Школа громадської участі», за фінансової підтримки Ч. С. Мотта, ґрунтоване на теорії розвитку громад та практичному досвіді учасників проекту.

Над створенням книги працювали провідні фахівці, які мають значний досвід в розробці різного роду видань. Практичний матеріал ґрунтується на реальних досягненнях громадських активістів учасників «Школи громадської участі - 1» та «Школи громадської участі - 2» із різних куточків України. Даний досвід може слугувати прикладом соціальної активності в складний для нашої держави час. Книга буде корисна для всіх, хто зацікавлений у розвитку закладів культури, локальних громад та готовий до реальних перетворень.

Відтепер ви можете завантажити електронне видання книги на нашому сайті Також ви маєте можливість безкоштовно отримати книгу «Школа громадської участі для розвитку громади», для цього вам необхідно надіслати на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту adm.iscm@gmail.com скановану копію листа-запита на бланку вашої організації та підписом керівника з обґрунтуванням використання. Ми обов’язково відправимо вам примірник нашої книги (в межах наявного накладу).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!