Чи має майбутнє інклюзія для дітей та молоді з інвалідністю?!

30.10.15, 10:00

Днями у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Чижевського відбувся диспут "Майбутнє інклюзії дітей та молоді з інвалідністю"

Організаторами диспуту виступили Кіровградська обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ, Кіровоградська обласна організація інвалідів "Народна академія творчості", обласна універсальна наукова бібліотека ім.Чижевського за участю студентів університета "Україна" , батьків дітей з інвалідністю, педагогів та працівників Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної комісії, представників громадських організацій інвалідів.
Модератором диспуту була Олена Скрипко, мама 12-річного хлопчика-аутиста з вадами слуху, представниця НАІУ, корекційний педагог, організатор, психолог і просто активна жінка. Такий формат диспуту проводиться вперше. Наголос цього диспуту був в першу чергу на позашкільну освіту. Головна мета заходу - це донести до широкої громадськості тезу, що діти з інвалідністю нічим не відрізняються від дітей без вад - вони такі ж гарні, талановиті, розумні. . .
Саме на прикладі свого сина Нікіфора Олена показала, яких результатів можливо досягти, коли буде поруч з дитиною вчитель, який любить і знає свою справу та батьки, які зацікавлені в розвитку своєї дитини . Дякуємо Олені Скрипко за цікавий, корисний та змістовний диспут.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ