Блондинки проти Брюнеток. Королева шахівниці!
14.12.15, 14:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005334/images/main/in-text-12374756_941747505893214_5742637671085683552_o.jpg)
Нещодавно у Кіровограді відбувся вже традиційний конкурс «Блондинки проти Брюнеток. Королева шахівниці». Крім прекрасних конкурсанток, гарний настрій дарували талановиті колективи: Народний ансамбль бального танцю «Конвалія», неповторний вокальний дует Оксана Яненко і Колчин Сергій, колектив східних танців «Маріца», імперія мистецтв «Форсайт», рок-група «Looking back cover band».
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005334/images/22072/in-text-12362878_941747532559878_242141720869208230_o.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005334/images/22073/in-text-12374920_941747502559881_2470107807589139313_o.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?