​Освітня тренінгові програма з тележурналістики «Media- кузня»

17.01.16, 10:00

У Кіровограді немає освітніх програм, які б пропонували студентській молоді відкриті платформи для здобуття фахових вмінь та навичок тележурналіста. Саме тому проект «Media-кузня», створений Вікторією Салогуб, підтримала програма «Активні громадяни», фінансована Британською Радою в Україні.

«Media-кузня» - це проект, який вже має історію на Кіровоградщині. Перший освітній сезон відбувся у листопаді 2015 року. Тоді програма передбачала п’ять трьохгодинних тренінгів із газетної журналістики та корпоративних медіа, але успіх занять свідчив про потребу у розширенні знань про телевізійну журналістику. Тому другий сезон «Media-кузні» буде присвячений тележурналістиці. Адже програми, які реалізовуються в Україні, по-перше, передбачають платну участь, по-друге, відбуваються у віддалених містах від Кіровограда, тому усі, хто має бажання, не завжди може поїхати і взяти участь.

Цільовою аудиторією «Media-кузні» є студенти спеціальності «Журналістика» кіровоградських вишів. Також програма доступна для школярів, які планують пов'язати свою майбутнє з журналістським фахом. Освітня програма «Media-кузні» має теоретичну складову, яка подається з позиції практиків у цікавій інтерактивній формі (через формат тренінгу, майстер-класу), посилену практичну компоненту – хакатони, кузні, практикуми.

- Навчальна програма складається із двох частин – тренінгової та фестивально-конкурсної. В рамках першої слухачі отримають знання із телевізійної журналістики. У другій усі бажаючі зможуть взяти участь у «Медіа-фесті», де кожен зможе проявити себе у якості режисера, оператора, сценариста, журналіста і закріпити знання на практиці, а також позмагатися за першість у різних номінаціях, - розповідає керівник проекту Вікторія Салогуб.

Масштабний для Кіровограда «Медіа-фест» стане завершальним етапом проекту, створить платформу для презентації найкращих проектів учасників, стане освітнім майданчиком для широкого загалу, адже у його програмі будуть майстер-класи, тренінги, творчі лабораторії тощо. Партнерами проекту є КДПУ ім. В. Винниченка, кафедра видавничої справи та редагування КДПУ, профспілковий комітет студентів КДПУ, КОДТРК програма «Єлисаветградський книговир», Коворкінговий центр «KOWO». Більше про проект «Media- кузня» можна дізнатися, звернувшись до Вікторії Салогуб за телефоном: 095-473-14-05.

Нагадаємо, що на Кіровоградщині партнером програми «Активні громадяни» є Новоукраїнська районна громадська організація «Прес-клуб реформ». Цього року Британська Рада в Україні підтримала шість проектів за програмою «Активні громадяни» на Кіровоградщині.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…