Тиждень захисту прав пацієнтів

03.02.16, 12:00

З 1 по 7 лютого у Кіровоградському обласному відділенні Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» триває тиждень захисту прав пацієнтів, присвячений 11-річчю створення організації.

- Пацієнти повинні знати до кого звертатися за допомогою, якщо порушуються їхні права. Протягом одинадцяти років існування організації, її фахівці завжди приділяли увагу пацієнтам, допомагали вирішувати проблемні питання у медичній та соціальній сферах. Тож з нагоди річниці створення організації, ми вирішили провести тиждень захисту прав пацієнтів, аби ще раз наголосити на тому, що кожен пацієнт має бути захищений законом. Якщо ж порушуються права, пацієнти повинні знати до кого їм звернутися за допомогою, - коментує заступник голови правління Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Юлія Чабанюк.

В організації плідно працює відділ аналітики та адвокації, фахівці якого протягом тижня надаватимуть юридичні консультації у сфері захисту прав пацієнтів. Звертатися можна за телефоном (0522) 24-69-04, написати на електронну пошту kovlgv@ukr.net або звернутися за адресою: вул. Преображенська, 2, шостий поверх, офіс 10 (Будинок побуту). Контактна особа: фахівець відділу аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Костянтин Данильченко (099 386 48 38).


Прес-служба Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!