Новий рік програми «Активні Громадяни» на Кіровоградщині

17.03.16, 16:00

Минулого тижня близько двохсот учасників програми «Активні Громадяни» з усієї України - у тому числі десятеро кіровоградців, - зібралися в Києві, щоб відзначити найкращі проекти, реалізовані з моменту створення програми, пройти тренінги та презентувати нові соціальні ініціативи.

 Активні громадяни України, фото - Олександр Пілюгін
Активні громадяни України, фото - Олександр Пілюгін
Звісно, протягом трьох днів учасники програми, що її реалізовує в Україні та по всьому світові Британська рада, не тільки працювали, а ще й мали шанс побачити старих друзів і весело провести час, адже збори учасників програми – це подія майже родинна.

Делегація із Кіровограда, фото - Ксенія Геренко
Делегація із Кіровограда, фото - Ксенія Геренко
Свято було влаштоване, щоб відзначити завершення поточного етапу програми, проте в майбутньому вона буде розвиватися і збільшувати мережу активістів, які власними силами саме зараз змінюють на краще світ навколо. Зокрема, на Кіровоградщині наразі триває шість проектів соціальної дії, підтриманих Британською Радою, і ще вісім перебувають на старті реалізації. Найближчим часом громадська організація "Прес-клуб реформ", яка є партнером програми "Активні громадяни" у нашій області, планує чергові тренінги та інші події. Слідкуйте за анонсами у групі програми на ФейсбуціКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…