Майбутнє має бути здоровим. Згодні?

09.04.16, 16:00

Із такими постерами цьго тижня пропонували вісм охочим фотографуватися активістки проекту "Здоров'я жінок Кіровоградщини" під час фото-флешмобу до Дня здоров'я. А ще пропонували інформаційні матеріали про планування сім'ї, щоб традиції здоров'я передавалися у поколіннях.

Охочих було чимало - молоді і не дуже кіровоградці і кіровоградки із задоволенням приєднувались до ініціативи сонячного квітневого дня!

Захід відбувся в рамках реалізації проекту “Здоров’я жінок Кіровоградщини, що його реалізує Кіровоградський прес-клуб у партнерстві з програмою “Здоров’я жінок України”. Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу.

Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!