Програма по захисту прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю "LITTLE BERTA"
![Євгеній Фомін, керівник "Фонду прав людини"](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005905/images/main/in-text-12439451_1098675033485979_7328104495981385751_n.jpg)
На Кіровоградщині стартувала Програма по захисту прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю "LITTLE BERTA". Вона започаткована громадською організацією "Фундація прав людини", яка з 2001 року працює у всіх регіонах України, у тому числі і на Кіровоградщині.
Оскільки одним із ключових напрямів роботи "Фонду прав людини" є захист прав людей з інвалідністю, то минулого року керівництво організації прийняло рішення про впровадження ще й програми по соціально-економічному захисту для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю (ВПЛИ).
![Школа у Дніпропетровську](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005905/images/24058/in-text-12974546_1111340118886137_280695957161016943_n.jpg)
У рамках проекту лідери серед внутрішньо переміщених осіб, люди з особливими потребами з Кіровограду та Ульновського району побували у Дніпропетровську - на триденній школі.
- У Кіровоградській області партнером у рамках проекту є громадська організація "Турбота". Ми плануємо провести десять лекцій для внутрішньо переміщених осіб і членів їх сімей на різні актуальні і цікаві для аудиторії теми, - розповідає керівник проекту Вікторія Талашкевич. Також до участі у проекті залучено Ульяновське районне відділення «Українського Товариства Сліпих» (керівник – Марина Нестеренко), як партнера у виконанні проекту.
![Школа у Дніпропетровську](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005905/images/24059/in-text-13015656_1111340112219471_2483332137248614519_n.jpg)
Відразу по тому в Ульянові 27-28 травня пройде дводенний семінар на тему "Активний правозахист: роль переселенців як ресурсу місцевого розвитку регіону". У рамках проекту також планується надавати юридичні консультації внутрішньо переміщених особам і іншим категоріям осіб з інвалідністю. До цієї роботи буде залучено юриста та правозахисника Олексія Флоренка.
Стежте за анонсами і оголошеннями у рамках проекту на сторінці громадської організації "Турбота": https://www.facebook.com/NROTurbota а також в групі ФПЛ https://www.facebook.com/NROTurbota Контактна особа в Кіровограді - Вікторія Талашкевич, телефон 050-321-39-19, профіль в Facebook - https://www.facebook.com/viktoriiatalashkevych
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?