Благодійна акція від компанії "Avon"
26.04.16, 14:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005891/images/main/in-text-13012648_1004674262943203_5351958185181424262_n.jpg)
Компанія "Avon" відома не тільки своєю косметикою, але й благодійними акціями, що проводяться на користь жінок, котрі потребують підтримки і допомоги. Зокрема, щороку навесні у представників компанії ви можете придбати благодійні товари - сувеніри, іграшки, зеркальця, магніти, кошти за які спрямовуються на програми профілактики онкозахворювань, протидії домашньому насильству, тощо. Найближчим часом у центральному офісі у Кіровограді (навпроти "Сільпо" можна купити сувеніри у рамках акції до Дня матері. Це міжнародне свято, яке офіційно відзначається в Україні у другу неділю травня. Звертайся у Фейсбуці до Ольги Пацюк.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?