Відновлення та благоустрій міських пляжів: Підпишіть петицію!

10.06.16, 18:00

Кіровоградець ‎Дмитро Савранський‎ закликає городян підтримати і підписати петицію. Ось, що він пише у соціальних мережах:

"Рівно місяць тому брав участь у триденному водному поході Південним Буг від Первомайська до Южноукраїнська. Неймовірна подорож з величезною кількістю приємних вражень. Але була серед діжки меду і ложка дьогтю. Кінцевою точкою маршруту був южноукраїнський пляж, який дуже вразив чистотою і доглянутістю, результатом чого став сором за пляжі нашого центральноукраїнського обласного центру. Піщаний берег, качелі, перевдягальні, мангали, дитячі майданчики, пісочниці, кафешка, попереджувальна інформація про правила поводження на воді... І все це доводилося порівнювати з дикістю наших пляжів: роздерибанених, занедбаних, порослих бур'янами і чагарниками... Побут визначає свідомість, кажуть філософи. За побут наших пляжів кожному громадянину міста має бути соромно і з цим необхідно щось робити"

Дмитро закликає підписати петицію - зробити це можна тутКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56