У місті запрацює ще одна спортивна школа

14.07.16, 12:00

Першого вересня цього року в Кіровограді відкриється ще одна дитячо-юнацька спортивна школа, обіцяють на офіційному сайті міськради. Розташується вона на базі колишнього спорткомплексу "Зірочка" на вулиці Ельворті.

Як повідомив начальник відділу фізкультури та спорту міської ради Сергій Колодяжний, необхідність створення ще одного спортивного дитячо-юнацького закладу виникла тому, що з першого січня цього року держава перестала фінансувати відповідні установи спортивних товариств "Динамо", "Спартак", "Колос" та інших. Щоб не залишати юних спортсменів та тренерський склад на вулиці, було прийнято рішення тимчасово влаштувати юних спортсменів та їхніх тренерів у міські ДЮСШ. Сьогодні спортивні заклади міста переповнені утричі. Для остаточного врегулювання ситуації та створення необхідних умов для занять спортом дітей та юнацтва і було вирішено створити в обласному центрі четверту ДЮСШ та фінансувати її з міського бюджету. В школі буде відкрито кілька відділень. Діти матимуть змогу займатись баскетболом, кік-боксингом, веслуванням, більярдним спортом тощо.
– Зараз нам потрібно вирішити питання із фінансуванням нового спортивного закладу, – розповів Сергій Колодяжний. – Воно буде винесено на розгляд депутатів міської ради. Для успішного функціонування ДЮСШ №4 потрібно 102 тисячі гривень – на утримання адміністративно-технічного персоналу. Кошти на виплату зарплат тренерському складу вже є.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Алёна .Пиццерия "La Vita"
Сочники очень вкусные!
Марина .​Серебряное озеро (Скала)
Доброго дня відпочивали на озері жили в Наталі 0682509908 в селі Протоповка це просто жахіття люди добрі я вас прошу…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює