​Нова поліція: 29 спортивних відзнак - у змаганнях до річниці незалежності

23.08.16, 12:00

Комплексні змагання з силової естафети CrossFit, волейболу, армреслінгу, дартсу та перетягування канату пройшли на базі ФСТ «Динамо» в Обозновці. У заході взяли участь більше 100 учасників 3-ї та 4-ї роти патрульної поліції. Відкрив змагання заступник голови ФСТ «Динамо» України Олександр Гусак.

«Легких стартів та успішних фінішів, а глядачам – незабутніх вражень та задоволення від спортивної боротьби сильних духом поліціянтів. Нехай переможуть найсильніші», - наголосив заступник голови ФСТ «Динамо» Олксандр Гусак.

Позитивним емоціям впродовж всього спортивного етапу не було меж. Учасники, захопившись духом перемоги, із задоволенням змагалися між собою за звання найсильнішого і найспритнішого. Коли, здавалося, вже не було сил, бурхливі оплески глядачів підтримували патрульних і особисті результати збільшувалися у рази.

«Подібні змагання неабияк згуртовують колектив, до того ж допомагають охоронцям порядку гідно нести службу, адже спорт – це запорука успіху в нашій професії», - наголосив командир 3-ї роти Андрій Шопський.

За підсумками змагань 29 спортивних відзнак знайшли своїх героїв. Але найбільшою перемогою є чудовий настрій всіх без виключення учасників.

Організатор заходу, старший інспектор патрульної поліції Євген Нікітін пообіцяв і надалі проводити такі спортивні зустрічі, а також висловив щиру вдячність керівництву УПП м. Кропивницький, ГУ НП в Кіровоградській області та ФСТ «Динамо» за надану допомогу.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ