Шматочки неба на землі

26.08.16, 12:00

В Олександрії на території авіаційної військової частини 2269 Національної гвардії України незабаром відкриється місцевий музей авіації.

Як розповів "Олександрійським новинам" заступник командира військової частини 2269 по роботі з особовим складом Юрій Криндач, відкриття такого музею під відкритим небом приурочено на честь Дня авіації, який відзначається 27 серпня.

Першим експонатом у музеї, за словами Ю. Криндача, стане вертоліт "МІ-6", який протягом багатьох років здійснював польоти безпосередньо над Олександрійщиною, однак на сьогодні даний тип гвинтокрилів вже не використовується у військовій авіації й відповідно підлягає утилізації. Таким чином військові планують увіковічити пам'ять легендарного повітряного судна, яке могло підняти у повітря понад 40 тонн вантажу, і продемонструвати олександрійцям його надійність та потужність. Разом з тим, військові припускають, що до зазначеного експонату незабаром можуть приєднатися й інші моделі гвинтокрилів військової авіації.

Наразі нацгвардійці активно працюють над перевезенням по частинам великогабаритного вертольоту з військового аеродрому та встановленням його на підготовленому місці, після чого його зможуть побачити і дослідити усі бажаючі олександрійці та гості нашого міста.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Juliia V.Церква Святої Параскеви у селі Люшнювате
14 вересня 2019 року відвідали і ми церкву Святої Параскеви. Службу тут служить отець Григорій і Галина кожної суботи…
Дина .Гайворон: Записки из ада
Если вам не понравился наш город'это не значит что нужно его так хаять.В Кировограде тоже не фонтан'а грязи намного…
Саша .ТЕАТР ВУХ "на клумбі"
Скиньте точку в gps. спасибо