Куряче філе подорожчало на 7-11 гривень за кілограм

05.10.16, 12:00

Вже понад два місяці працюють у нашому місті активісти громадської кампанії "Незалежний огляд цін на товари у супермаркетах міста Кропивницький". Коротка назва проекту - PriceKr. Вони створили сторінку у Facebook та щодня публікують інфографіку із порявняльним аналізом на продукти, напої, побутову хімію.

В середині липня експерти проекту PriceKr (від англ. "price" - ціна, "kr" - перші дві букви назви міста Кропивницький) провели аналіз цін на куряче філе. В інфографіці видно, що найдешевше філе можна було купити за 62,95 грн./кілограм, а найдорожче - за 71,98 грн./кілограм.

Моніторинг цін на кілограм курячого філе 19-го липня 2016
Моніторинг цін на кілограм курячого філе 19-го липня 2016
Днями ж активісти громадської кампанії, яка спрямована на аналіз загального рівня цін на товари (продукти, напої, побутову хімію) у різних супермаркетах міста Кропивницький, знову звернули увагу на вартість філе. Виявилося, що тепер (станом на 29-те вересня) найдешевша курятина коштує 69,99 грн/кг, а ціна на найдорожчу сягає 83,25 грн/кг.
Моніторинг цін на кілограм курячого філе 29-го вересня 2016
Моніторинг цін на кілограм курячого філе 29-го вересня 2016
При цьому, найдешевше філе зараз можна купити у "Велмарті", якаий у липні, на самому початку роботи команди PriceKr ще не завжди потрапляв до маркетів, котрі підлягали моніторингу. Найдорожче філе і влітку, і восени продає маркет "Сільпо".

Моніторинг цін на кілограм курячого філе 29-го вересня 2016
Моніторинг цін на кілограм курячого філе 29-го вересня 2016Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту