Творимо разом з Пікассо
Виставка дитячих робіт «Творимо разом з Пікассо» презентує творчість вихованців талановитого педагога, наставника, старшого викладача факультету дизайну Кіровоградського коледжу та Кіровоградського інституту ВНЗ «Університет сучасних знань», відмінника освіти України Ірини Михайлівни Зантарії, а присвячується дню народження видатного іспанського і французького художника, одного з найвидатніших митців ХХ століття Пабло Пікассо.
Учні Ірини Зантарії були багаторазовими учасниками виставок, мистецьких конкурсів та акцій, що відкривалися та проходили в стінах Кіровоградського обласного художнього музею, зокрема: мистецької акції «Весняний пленер» (2011, 2012, 2013,2016), обласного конкурсу на кращий мистецький твір, присвячений проведенню в Україні Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», виставки «Новорічне диво» (2011), виставки «Янголи з нами» (2013), виставки робіт студентів факультету дизайну Кіровоградського коледжу та Кіровоградського інституту ВНЗ «Університет сучасних знань» «Мій край» до Дня незалежності України (2015), виставки малюнків «Очима маленького чуда»(2015) та багатьох інших.
З 2003 року Ірина Михайлівна приймає активну участь у культурно-мистецьких акціях Кіровоградського обласного художнього музею: мистецької акції-пленері «Кіровоградщина – очима художників», Міжнародній акції «Ніч музеїв», акції «Мистецькі «перлинки» - для музейної новорічної ялинки» та ін.
Свої роботи презентують юні художники: Софія Мілько (5років) «Наймиліша, найрідніша», Катерина Іващенко (5років) «Мері Попінс», Олександр Атласюк (5років) «Загадкове обличчя», Софія Сілантьєва ( 6років) «Пелюсткова фея», Марія Новак (6років): «Щеплення. Хто наступний», «Думи мої, думи», Вероніка Канчук(7років): «Відшукай ім’я», «А, хто зів варення», Даніїл Басетскій (8 років): «Підкорювач Небес», «Бенефіс», Євген Андрійчук (9років) «Шоколадний на всі 100», Варвара Комар (9 років): «Зазираючи у вікна», «Передчуття», «Подорож у часі», Марічка Хмара (9 років): «Пані Равликова», «Полуднева спека», «Сумний художник», «Коктейль з ягідкою», «Мандрівник», «Рожеве монпансьє», Ілона Повалій (9років): «Карамельний водограй», «Вгадай моє ім’я», Дарина Біла (10років) «Арлекін», Марія Волошина (11років):т «Мінерва», «Задумлива Марго», Софія Береза (11років): «Загадка про моє ім’я», «Слухайте музику серцем», Олексій Гілєвой (12років), «Надія на щастя», Віктор Анохін (13років) «Захисник миру», а також Аліна Дуднік «Перукар», Ольга Школярова «Квіткарка», Максим Ласунін «Королівський астролог».
Запрошуємо переглянути виставку та спробувати свій хист 29 жовтня та 5 листопада з 10.00 під керівництвом Зантарії І.М в майстер - класі з монотипії.
Олена Степанок,
зав. відділом науково – просвітницької роботи
Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?