Осінній марафон продовжується

02.11.16, 18:00

Вчора співробітники музею побували в Херсоні, де згідно наказу Міністерства культури України від 19 серпня 2016 року № 712 «Про впровадження в дію рішення Експертно –фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, оформленого протоколом засідання від 24 червня 2016 р. №1» Херсонська митниця ДФС передала нашому Кіровоградському обласному художньому музею вилучену по протоколу про порушення митних правил пам’ятку культури сакрального змісту. Тож тепер фондове зібрання музею поповнилося старовинною книгою позаминулого століття, а саме: Псалтирем (ІІ пол. ХІХ ст.), надрукованим у Києво – Печерській Лаврі (1889 р.).

Висловлюємо щиру подяку в. о. начальнику Херсонської митниці ДФС Закалінському Михайлу Володимировичу і співробітникам установи за плідну співпрацю, теплий прийом та оперативне вирішення організаційних питань передачі предмета.

Після митниці нас чекала приємна зустріч з колегами із Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка. А особливим приводом для гордості став той факт, що директором цього закладу є наша землячка з с. Живаново Компаніївського району Кіровоградської області, заслужений працівник культури України, мистецтвознавець, член Херсонської організації НСХУ Доценко Аліна Василівна – людина широкої душі, справжній фахівець, відданий своїй улюбленій справі. Ця жінка – керівник з великої літери, яка зуміла сформувати колектив однодумців та забезпечити його усім необхідним для роботи в сучасних умовах. Зустріч відбувалася в теплій, дружній, майже родинній атмосфері, що створило умови для подальшої співпраці та обміном досвідом і необхідною інформацією з музейної справи.

Валентина Ноженко - головний зберігач фондів

та Ольга Шаповал – зберігач фондів І категорії

Кіровоградського обласного художнього музеюКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…