Осінній марафон продовжується

02.11.16, 18:00

Вчора співробітники музею побували в Херсоні, де згідно наказу Міністерства культури України від 19 серпня 2016 року № 712 «Про впровадження в дію рішення Експертно –фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, оформленого протоколом засідання від 24 червня 2016 р. №1» Херсонська митниця ДФС передала нашому Кіровоградському обласному художньому музею вилучену по протоколу про порушення митних правил пам’ятку культури сакрального змісту. Тож тепер фондове зібрання музею поповнилося старовинною книгою позаминулого століття, а саме: Псалтирем (ІІ пол. ХІХ ст.), надрукованим у Києво – Печерській Лаврі (1889 р.).

Висловлюємо щиру подяку в. о. начальнику Херсонської митниці ДФС Закалінському Михайлу Володимировичу і співробітникам установи за плідну співпрацю, теплий прийом та оперативне вирішення організаційних питань передачі предмета.

Після митниці нас чекала приємна зустріч з колегами із Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка. А особливим приводом для гордості став той факт, що директором цього закладу є наша землячка з с. Живаново Компаніївського району Кіровоградської області, заслужений працівник культури України, мистецтвознавець, член Херсонської організації НСХУ Доценко Аліна Василівна – людина широкої душі, справжній фахівець, відданий своїй улюбленій справі. Ця жінка – керівник з великої літери, яка зуміла сформувати колектив однодумців та забезпечити його усім необхідним для роботи в сучасних умовах. Зустріч відбувалася в теплій, дружній, майже родинній атмосфері, що створило умови для подальшої співпраці та обміном досвідом і необхідною інформацією з музейної справи.

Валентина Ноженко - головний зберігач фондів

та Ольга Шаповал – зберігач фондів І категорії

Кіровоградського обласного художнього музеюКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!