Кропивницький – інформаційна акція «На запчастини - тільки машини"
Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми, членом якої є ГО «ОЖІС», щорічно 2 грудня до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства проводить різноманітні заходи. Мета їх — підвищити обізнаність громад у регіонах, де працюють організації — члени Всеукраїнської коаліції з протидії торгівлі людьми, щодо ризиків та небезпек, пов’язаних із потраплянням людей у ситуації, пов’язані із торгівлею людьми та участю їх у незаконній трансплантації органів.
1-2 грудня 2016 року обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС) провела інформаційну акцію «На запчастини - тільки машини". Акція відбулась в рамках міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»; її було спрямовано на широке висвітлення кримінальної проблеми торгівлі людьми в Україні з метою незаконної трансплантації органів.
В ході проведення акції члени ОЖІС зустрілися із студентами медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. Більш ніж 120 студентів коледжу спеціальностей “лікувальна справа”, “сестринська справа” та “фармація” стали учасниками акції. Майбутні медичні працівники прослухали інформаційне повідомлення про проблему торгівлі людьми в Україні та світі, дізналися про нові способи втягнення людей у ситуації, пов’язані із злочином торгівля людьми та способами нелегальної трансплантації органів.
Партнером акції виступив Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Акція відбулася за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ).
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?