“Теплі кредити” - як партнерство між ПриватБанком і бізнесом

16.05.17, 18:00

Кількість партнерів ПриватБанку, які бажають працювати за державною програмою компенсації витрат з кредитування на тепломодернізацію житла (“Теплі кредити”), збільшується чи не щодня. Сьогодні більше 130 підприємців Кіровоградщини, які співпрацюють з ПриватБанком за програмами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, долучились і до програми “Теплі кредити”.

Унікальність “теплих кредитів” ПриватБанку - у безпаперовій технології, швидкості та зручності. Та найголовніше - лише тут можна оформити безвідсотковий кредит по програмі “Оплата частинами” на придбання енергозаощадних товарів: радіаторів, облікових лічильників, котлів, вікон та дверей, а також обладнання та матеріалів для проведення робіт з утеплення зовнішніх стін, горищ, підвалів.

Нагадаємо, що ПриватБанк став третім державним банком, який приймає участь у програмі отримання безповоротної фінансової допомоги на заходи з енергоефективності, яка була відновлена у 2017 році. Програма передбачає державну компенсацію на придбання "негазових" котлів у розмірі 20%, на утеплення індивідуального житла – 35%, для ОСББ – 40%, для одержувачів субсидій у цих ОСББ – 70%. Аби зменшити фінансове навантаження на платника кредиту, до програми долучаються міські, районні та обласні адміністрації країни, які підписують договори з ПриватБанком на компенсацію зі своїх бюджетів витрат на “Теплі кредити”. Оформити “теплий кредит” можна за декілька хвилин.

Достатньо мати кредитну картку ПриватБанку та доступний кредитний ліміт. Клієнту-фізичній особі необхідно придбати товар, а потім лише подати заявку на отримання державної компенсації в Приват24 - Оплата частинами - "Теплі кредити", де необхідно вказати наступні дані: адреса встановлення обладнання, чи є клієнт отримувачем субсидії (від цього залежить розмір компенсації) і прикріпити рахунок-фактуру.

“Придбати необхідний товар, який відповідає усім критеріям державної програми енергоефективності, можна у всіх партнерів ПриватБанку: у будь-якому роздрібному (який має POS-термінал ПриватБанку) чи інтернет-магазині, які підключені до сервісу "Оплата Частинами" або “Миттєва розстрочка”, та на сайті ПриватМаркет, - пояснює Олена Стоян, керівник Направлення “Еквайринг” Кіровоградської філії ПриватБанку. - Але, якщо Ви маєте бажання придбати товар у знайомого підприємця, чи у найближному зручному магазині, а вони ще не є нашими партнерами, не засмучуйтесь, ми і тут Вам допоможемо. Слід просто звернутись до будь-якого нашого відділення та повідомити про Ваше бажання. Ми зустрінемось із власником, і він не знайде жодної причини відмовитись від наших пропозицій про співпрацю! :)


Щомісячно ПриватБанк формує реєстри жителів області, які оформили кредит, і подає до Держенергоефективності. За компенсацією не потрібно звертатись ні до Банку, ні до державних органів. Усі кошти, які відшкодує держава, клієнт отримує на кредитну карту, по якій була оформлена послуга “Оплата частинами”. Слід пам’ятати, що компенсація відшкодовується державою, якщо товар або послуга відповідає вимогам державної програми "Теплі кредити". В отриманні компенсації може бути відмовлено тим клієнтам, які придбали товар, що не входить у визначений законодавцем перелік, не подали заявку на відшкодування або вже скористалися програмою “Теплі кредити” в поточному бюджетному році у ПриватБанку або іншому державному банку.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!