Розроблено проект регіонального розвитку Кіровоградщини

31.10.17, 14:00

Нещодавно голова громадської організації «Агентство розвитку територій» (АРТ) Олександр Мільто відвідав Кіровоградську льотну академію Національного авіаційного університету, де провів зустріч з її керівництвом.

Дана зустріч стала наслідком засідання Проектної ради при Агентстві розвитку територій, в ході якої було визначено ряд пріоритетних розвиткових проектів для області, намічено перелік завдань по визначенню інвестиційного, промислового та кадрового потенціалу нашого регіону.

«Перші результати такої роботи ми вже маємо – так наша громадська організація спільно із фахівцями Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України розробили проект регіонального розвитку для Кіровоградської льотної академії , який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу - “Створення авіаційного кластеру як “точки зростання” економіки Кіровоградського регіону”, – заявив Олександр Мільто.

Загальною метою даного проекту регіонального розвитку є створення авіаційного кластеру, як механізму стимулювання розвитку інноваційної інфраструктури в Кіровоградському регіоні.

Даний проект у відповідності до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №827 зареєстрований у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як один з претендентів на отримання державного фінансування.

Зважаючи на досягнуті позитивні результати, сторони підписали Угоду про співробітництво та домовились про спільну діяльність при адмініструванні бюджетних проектів направлених на поліпшення матеріально-технічної бази Льотної академії НАУ.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!