Їдьмо в номери або кому з нардепів найбільше потрібні компенсації за житло

04.11.17, 14:00

Більше трьох мільйонів гривень. Саме таку суму витратила минулого року держава на компенсацію проживання у столиці тим депутатам, які мають житло на Київщині. При чому часто це – розкішні маєтки чи кілька квартир. Яким депутатам «найбільше» потрібна компенсація за житло, з’ясовували аналітики проекту «Декларації».

Шість квартир та два маєтки у Києві та області має мати народного депутата від фракції «БПП» Руслана Сольвара. Цей нардеп отримав річну компенсацію за оренду у 168 тисяч гривень. Другий народний обранець, якому немає де жити у Києві, нардеп-мільйонер Євгеній Гєллєр від партії «Відродження».

Він має будинок площею 1000 квадратних метрів у елітному передмісті – Козині. Компенсація його - теж більше 150 тисяч гривень. Третє місце у списку нардепів, які отримували гроші за житло, посідає Михайло Добкін від «Опоблоку», дружина якого має дві квартири у столиці. Він отримав трішки менше на оренду – 126 тисяч гривень. Всього ж минулого року на компенсацію нардепам за оренду з держбюджету виділено 29 мільйонів гривень. Гроші отримали 187 депутатів.


Аналітики проекту “Декларації” підрахували, що 40% з цих парламентарів не задекларували отриману компенсацію. А 101 нардеп не вніс у декларацію саме орендоване житло. Це - цифри 2016 року. Цього ж року компенсація на житло зросла на 41%. Якщо у 2016 вона становила 450 гривень на добу, тепер – 650 гривень.

Підготовлено за матеріалами ГО «Том14» в рамках проекту «Декларації».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…