Теща та тесть губернатора Львівщини їздять на «Хонді» та мають успішний бізнес

12.11.17, 10:00

74-тирічна теща та 79-річний тесть голови Львівської облдеражміністрації мають неабиякі статки. На Ганну Тимченко, наприклад, зареєстрований автомобіль «Хонда Аккорд» та квартира у Львові площею 175 метрів. А літній тесть має бізнес з оренди нерухомості.

У декларації губернатора за 2016 рік – жодної власної квартири чи авто. Бізнес на держслужбовця теж не зареєстрований: двома підприємствами володіє дружина Наталя Синютка.

Та у податковому звіті вказано, що чиновник жив у великій квартирі у Львові та їздив на «Хонді аккорд». Власник цих статків – мати його дружини Ганна Тимченко. Власницею помешкання вона стала у 2010 році. Також Ганна Тимченко придбала машиномісце у дворі будинку, де, імовірно, і стоїть автомобіль. Проте в деклараціях згадки про нього відсутні.

Тесть же губернатора володіє бізнесом зі здачі в оренду нерухомості, який розпочав у 70 років. Тепер йому – 79.

До речі, в 2015 році дружина чиновника в інтерв’ю випадково обмовилася, що її батьки проживають в Івано-Франківську. Бізнесом же, на думку журналістів, насправді займається сам губернатор Олег Синютка, фінансист за освітою.

Також у 2016 році Синютка задекларував 760 тис. гривень банківських вкладів і 275 тис. гривень, 79 тис. доларів та 61 тис. євро готівкою. А інтернет-видання “Наші гроші. Львів” нещодавно опублікувало інформацію, що губернатор та його заступники літали на міжнародну виставку в Чехію чартерним авіарейсом із 90-відсотковою знижкою.

Підготовано ГО «Інтерньюз-Україна» за матеріалами ГО «ТОМ14» в рамках проекту «Декларації».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ