Айтішники Одеси та Івано-Франківська приїдуть у Кропивницький
15.11.17, 14:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/007787/images/main/in-text-23473053_696448457227174_1855445537949204013_n.jpg)
З 24 по 26 листопада Кропивницький буде приймати численних гостей із Одеси та Івано-Франківська - за ініціативи Креативного ІТ-простору KOWO кіровоградська молодь буде обмінюватися досвідом із представниками та представницями IT2School, Atom Space і РобоклубІФ. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), розповідає керівниця проекту Ірина Іванова. Більше інформації буде на сторінці проекту - слідкуйте
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?