​Безробітні можуть навчитись створювати красу

29.11.17, 12:00

У сучасних умовах ринку праці, професійне навчання безробітних сприяє підвищенню конкурентоспроможності та прискоренню їхнього працевлаштування.

На сучасному ринку праці, одними з найзатребуваніших спеціалістів є фахівці з кравецької справи. Кравці можуть працювати на підприємствах швейної галузі, в ательє, салонах, у приватних підприємствах, а також як викладачі у професійних навчальних закладах як майстри виробничого навчання з професії. Крім того, працівники цієї професії можуть відкрити власну справу з пошиття і ремонту одягу.

Загалом, згідно статистичних даних, ймовірність працевлаштування після навчання за професією «кравець» складає близько 100%. Саме тому, 29 листопада поточного року, на базіДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування», розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Кравець». Курс навчання триватиме 9 місяців. Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!