Децентралізація у районах Кіровоградщини – як інструмент участі молоді

31.01.18, 19:00

Чергова дискусія у рамках роботи мережі «Творці майбутнього» відбулася на Кіровоградщині 31-го січня. На зустрічі, участь в якій взяли більше десятка молодих людей, йшлося про реформу децентралізації у районах Кіровоградщини – як дієвий інструмент для участі молоді.

За словами координаторки мережі «Творці майбутнього» на Кіровоградщині Олени Сінченко, одним із ключових завдань процесу децентралізації на Кіровоградщині є створення умов, щоб перед юнаками та дівчатами не поставало питання виїзду зі своїх громад.

- Школярі та студенти, які мешкають у малих містах та селах на Кіровоградщині мають відчувати, що це саме їх час, саме їх відповідальність – брати активну участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, – наголосила Олена Сінченко.

На думку учасників, молодіжна політика, яка нині формується на Кіровоградщині, не до кінця спрямована на те, щоб молодь у сільських районах держави мала достатню можливість розвиватися та отримувати комфортні умови в своїх територіальних громадах.

Під час зустрічі йшлося про те, щоб вибудувати стратегічні завдання, спрямовані на досягнення цієї мети, які б відповідали інтересам та прагненням молоді на Кіровоградщині. Серед них – реалізація молодіжної політики в умовах децентралізації, формування єдиного і ефективного молодіжного простору, що сприятиме поширенню кращих практик, які існують в різних громадах Кіровоградської області.

Олена Сінченко розповіла присутнім про результати щорічного соціологічного дослідження “Молодь України – 2017”, яке проводилось на замовлення Міністерства молоді та спорту минулого року для більш ніж двох тисяч респондентів (віком від 14 до 34 років). Згідно з отриманими даними близько 49% молодих людей знають про процеси децентралізації, які відбуваються в країні. Однак існує потреба в більшому інформуванні молоді про стан проведення реформи, оскільки понад 40% зазначили, що не володіють такою інформацією. Разом із тим, 37% молодих людей висловили готовність брати участь у розбудові своєї громади.

Наступна зустріч у рамках роботи мережі «Творці майбутнього» на Кіровоградщині відбудеться вже у лютому – слідкуйте за анонсами на сторінці Асоціація Політичних Наук.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ