​Вільшанка підвищує потенціал місцевих експертів

23.04.18, 18:00

Семінар на тему «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування» пройшов днями у Вільшанці, що на Кіровоградщині.

Навчання відбулося у рамках серії запланованих семінарів, що його проводить Центр підвищення та перепідготовки працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державник підприємств, установ та організацій Кіровоградської ОДА із залученням експертів Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Серед експертів та експерток семінару виступила і Олена Савченко, радниця з місцевих фінансів Кіровоградського ЦРМС. Метою її виступу було допомогти посадовцям місцевої громади, яка досі не бере активної участі у процесах об’єднаних громад, отримати знання про ризики і переваги формування нових ОТГ.

- У нас відбулася конструктивна і динамічна розмова, під час якої були підняті як болючі для громади питання, так і окреслені перспективи розвитку для району, - коментує Олена Савченко, радниця з місцевих фінансів.

Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій.

Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…