Підсилення голосів громад: Кропивницький навчався працювати з відео

23.08.18, 12:00

Вже третій із чотирьох запланованих тренінгів у рамках проекту “Голоси громад” відбувся у Кропивницькому - для представників і представниць ОТГ Кіровоградської області, активістів і медійників.

Журналісти місцевих ЗМІ, працівники прес-служб ОТГ, громадські активісти і блогери протягом дня знайомились із цифровими методами роботи із відео. Тренінг організовувала громадська організація "Прес-клуб реформ". Учасники та учасниці навчання вдосконалили навички відеозйомки та монтажу відеоряду, а також отримали купу практичних лайфхаків по роботі з різними програмами, гаджетами, гівгами, фреймами та платформами для стрімінгу та ще багатьма, на перший погляд незнайомими та не зовсім зрозумілим термінами.

- Завдяки проекту "Голоси громад", побувала на тренінгу "Цифрові засоби роботи з відео". Цікаво, корисно, пізнавально, весело, смачно, натхненно,.... Дякую організаторам і всім учасникам тренінгу за теплу атмосферу, нові знання, позитивні емоції!, - пише у відгуці Сніжана Гонтова.

Як підсумок, учасники чи не одностайно зауважили, що під час тренінгу, отримали багато сучасних практичних порад, переглянули власні підходи в роботі із відео та для покращення своєї роботи планують більш поглиблено ознайомитись з деякими практичними інструментами відеомонтажу.

Захід був проведений в межах проекту «Голоси Громад» завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

Детальна інформація про проект - за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices


Погляди, викладені в публікації, не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. \ Supported by the Media Development Fund of the U.S.Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!