Світ Громад: Марафон одночасної гри пройшов у Кропивницькому

18.10.18, 16:00

Цими днями Європа та Україна відзначають Тиждень місцевоїх демократії. З нагоди свята команда Team Europe Кропивницький вирішила влаштувати сеанс одночасної гри "Світ Громад" для всіх бажаючих активістів із різних куточків області.

Своїми знаннями та вміннями ділилися, а також, власне, вели гру Ірина та Сергій Ткаченко, Летиція Курята та Андрій Флоренко, а також Дмитро Шульга.

- Щиро дякую Вам за такий чудовий захід!!! Під приємним враженням, - ділиться емоціями від участі у заході Володимир Вященко.


- Дякуємо за запрошення! Яка потужна спільнота ігрорфікаторів у місті!, - вражена Ірина Ткаченко.

У рамках гри учасники та учасниці із різних населених пунктів Кіровоградської області могли спробувати себе у ролі міського голови, або відчути, що означає мати власний бізнес, або зрозуміти задачі, котрі стоять перед розпорядником коштів місцевого бюджету.

- "Світ громад" - це класний спосіб підсилити власну громадянську освіту і громадянську участь, а також організовувати взаємодію людей та знайти шляхи вирішення багатьох соціальних проблем, - переконана членкиня команди Team Europe Кропивницький Вікторія Талашкевич.

Нагадаємо, що захід пройшов у рамках відзначення у Кропивницьому Європейського тижня місцевої демократії - за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Тиждень місцевої демократії - це щорічна кампанія, започаткована Радою Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.

Місія Європейського тижня місцевої демократії - проведення в містах та регіонах всієї Європи інформаційно-роз’яснювальних кампаній стосовно а) принципів функціонування національних органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян; б) європейських стандартів та кращих практик місцевого і регіонального розвитку; в) ролі та інструментів інституцій спільної Європи в процесі зміцнення демократії на місцях.

Фото - Олена Карпенко
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!