​Близько 200 безробітних Кіровоградщини залучено до розчищення снігу та льодових утворень

15.01.19, 12:00

З метою ліквідації наслідків сильних снігопадів на території Кіровоградщини, міськрайонні центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості залучають безробітних громадян до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Зазначені роботи проводяться спільно з органами місцевого самоврядування, комунальними службами та роботодавцями.

Силами безробітних проводяться роботи з розчищення від снігу та льодових утворень пішохідних доріжок, тротуарів, вулиць, зупинок громадського транспорту та прилеглих до них територій, забезпечується доступ до закладів соціальної сфери, місць відпочинку тощо. За оперативними даними, за грудень минулого року та січень поточного року (станом на 14.01.2019 р.), з метою надання оперативної допомоги в організації прибирання снігових заметів та виконання інших видів робіт тимчасового характеру в області залучено майже 200 осіб.

Серед територій, на яких проводились, за сприяння служби зайнятості, зазначені роботи, Кіровоградський, Знам'янський, Олександрійський, Світловодський, Долинський та інші райони. Роботи в даному напрямку проводитимуться й надалі, адже вони допомагають не лише вирішити питання благоустрою територій, а й сприяють збереженню у незайнятих трудовою діяльністю громадян мотивації до праці, забезпечують їм додатковий дохід до сімейного бюджету, стимулюють до пошуку більш високодохідного та продуктивного виду діяльності.

Загалом, у 2018 році до всіх видів громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено близько 9,6 тис. безробітних громадян, повідомляє
Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!