Стань прикладом дотримання ПДР

06.05.19, 14:56

Із 6 по 12 травня в Україні оголошено тиждень безпеки дорожнього руху. В Україні лише за минулий рік сталося більше 150 тис. ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих. За даними ВООЗ, в світі смертність внаслідок ДТП з кожним роком зростає і нині становить в середньому 1,35 млн людей на рік. Тобто 3 700 людей в світі щодня гинуть в аваріях на дорогах. Також у звіті ВООЗ зазначається, що найчастіше в ДТП гинуть діти та молодь до 29 років.

З метою привернення уваги суспільства до питання безпеки дорожнього руху зокрема в Україні, громадські активісти за підтримки партнерів та органів державної влади органіовують флешмоб, в якому може взяти участь кожен охочий.

Однією з перших до флешмобу вже долучилась Надія Оперчук - програмна фахівчиня з питань громадського здоров'я КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради»
Однією з перших до флешмобу вже долучилась Надія Оперчук - програмна фахівчиня з питань громадського здоров'я КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради»
Щоби стати учасником флешмобу, потрібно зняти коротке відео, на якому власним прикладом продемонструвати дотримання правил дорожнього руху та закликати інших дотримуватися цих правил. Запрошуємо до участі усіх учасників дорожнього руху: пішоходів, водіїв, велосипедистів, пасажирів тощо. Додавайте хештеги #SaveLives #ЯєБезпека #ЦГЗ #SpeakUp. Найкращі відео публікуватимуться на офіційних сторінках ЦГЗ в соцмережах.

Флешмоб стартує сьогодні і триватиме до 12 травня включно. Підключайтеся, запрошуйте знайомих, почнемо безпеку із себе.

Безпека на дорогах - це відповідальність кожного з нас.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!