Клуб рестораторів нагодує відвідувачів фестивалю «Ми - українці!»

01.08.19, 12:00
Фото з фестивалю - з сайту http://dv.kr-admin.gov.ua
Фото з фестивалю - з сайту http://dv.kr-admin.gov.ua

На день незалежності - 24 серпня, - у селі Скопіївка, що у Добровеличківському районі вже багато років проходить масштабне свято - фестиваль «Ми - украінці!». За останні роки хедлайнерами фестивалю були Руслана, Олег Скрипка, гурт «Здоб ши здуб» та інші.
Крім концерту і розваг, на фестивалі відвідувачі завжди могли придбати смачну іжу та напої. Цього року керівництво селища Скопіївка звернулося до Клубу рестораторів Кропивницького із пропозицією повністю організувати продаж є смаколиків на фестивалі.

«Ми знаємо про високий рівень організації Фестивалю вуличної їжі, що його проводить Клуб рестораторів у Кропивницькому, і цього разу хочемо, щоб на фестивалі «Ми – українці!» все було організовано якнайкраще», - розповів нам заступник селищного голови Скопіївки Сергій Бойченко.

Звісно, селищна рада прийматиме кінцеве рішення про те, хто організовуватиме харчування, з огляду на меню, розцінки, оформлення торгівельних точок, але Клуб рестораторів пропонує подати свої пропозиції. Очільницею Оргкомітету по контактах із Скопієвкою обрано Ірину Маркову, і у подальшому ми візьмемо у пані Ірини коментар щодо того, як триває діалог і підготовка.

Якщо хочете знати більше про фестиваль і про діяльність Клубу рестораторів, будь ласка, підписуйтеся на чат-бота Шеф (лінк на чат-бота), і будьте у курсі справи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!