Молода мама-переселенка знайшла роботу за сприяння служби зайнятості

29.10.19, 14:00

Зміна місця проживання завжди є досить клопіткою справою, особливо якщо переїзд вимушений. Важко покидати місце, де все знайоме та близьке. Але бувають обставини, які не дають можливості залишитися. До таких обставин належать воєнні дії на Сході України. Чимало людей, які проживали на тимчасово окупованих територіях, покинули свої домівки, та змушені були шукати собі безпечного прихистку в інших регіонах.

Не оминула ця участь і сім'ю молодої жінки Наталії з Донецької області, яка з чоловіком була вимушена покинути свою домівку ще на початку бойових дій на сході. Так доля привела їх до міста Олександрії.

Після переїзду необхідно було шукати роботу, проте доля підготувала їй інше випробування – жінка дізналася, що стане матір'ю. Наталія розуміла, що ця подія у її житті є дуже важлива, та вплине на пошук роботи, адже роботодавці не завжди готові брати на роботу жінку без досвіду роботи та ще й з малою дитиною на руках. Тому пошук вирішила відкласти.

Після досягнення дитиною трирічного віку, маючи професійно-технічну освіту бухгалтера та оператора електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, Наталія намагалася самостійно знайти підходящу роботу, але бажаного результату її пошуки не дали. Тож, питання своєї зайнятості Наталія вирішила за допомогою Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Тут Наталя брала участь у низці інформаційних семінарів, де отримала навички складання резюме та пошуку роботи. Опрацювавши всі можливі варіанти, жінці було запропоновано пройти співбесіду у приватного підприємця, що займається торгівлею непродовольчими товарами. Після співбесіди усі залишилися задоволеними: і роботодавець, і безробітна.

Вже більше ніж півроку Наталія працює у магазині уживаного одягу. Роботою жінка задоволена, у неї з’являється все більше нових знайомих. Наталія говорить, що людині треба вірити в майбутнє і боротися за своє життя: «Я завжди бачу можливість, а не перешкоду!»

«Якщо людина прагне знайти роботу і цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які здатні допомогти у цьому, то у підсумку маємо позитивний результат – їхнє працевлаштування», – зазначає директорка міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

текст:
Марина Білик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!