Зроби фото з хусткою!

10.12.19, 12:00

Співробітниці Олександрівського районного краєзнавчого музею на Кіровоградщині приєдналися до відзначення Всесвітнього дня української хустки, що вперше відзначався 7 грудня. Наші україночки стали учасницями флешмобу «Зроби фото з хусткою».

Спочатку за ініціативою депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок з Вінниччини планувалось започаткувати Всеукраїнський день української хустки. Та українки з інших країн світу (США, Казахстан, Іспанія, Йорданія, Латвія, Індія, Португалія та інших) вирішили не стояти осторонь і зробили свято всесвітнім.

З давніх-давен хустка в українських родинах слугувала своєрідним оберегом, символом жіночності, вірності, кохання й злагоди. Хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. На весіллях у нашому краї існував обряд покриття голови нареченої хусткою.

У фондах Олександрівського районного краєзнавчого музею зберігається чимало старовинних знімків, де присутні й жінки у хустках. У колекції музею є й жіночі хустки ХХ століття. Частину з них наші жіночки використали на флешмобі.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!