​Познайомте іноземців з Україною та Кропивницьким!

07.01.20, 14:00

Міжнародна організація AIESEC запрошує вас стати приймаючою родиною для іноземних волонтерів, які братимуть участь у соціальних проєктах протягом 4-6 тижнів цього року. Кропивничани отримають чудову можливість познайомитися з культурою іншої країни не виходячи з дому, покращити англійську мову, а також знайти собі друга на все життя з іншого куточку світу.

І зараз кропивничани матимуть змогу прийняти у себе вдома волонтера з будь-якої країни по програмі “Host Family”. "Host Family" - це можливість стати приймаючою сім'єю, яка зможе розмістити іноземця-волонтера в себе на 4-6 тижнів. Ви зможете отримати цікавий досвід, друга сім'ї та матимете можливість пізнати культуру іншої країну та поділитися українськими традиціями.

Цього літа участь у програмі взяла Марина Матковська. Вона приймала двох волонтерів з Туреччини та Індонезії. Своїм бажанням познайомити іноземок з українською культурою, вона переборола свої страхи й сумніви та отримала неймовірний досвід.

- Цілодобово моя сім’я «подорожувала» Індонезією та Туреччиною. Дівчата розказували про їх культури, звичаї , традиції. Я звикла до цих дівчат і дуже сильно до них прив’язалась. Мені складно з ними розлучатись, адже вони хоч і ненадовго, але стали членами нашої родини: дівчата часто гостювали у моїх батьків, родичів, Рей навіть називала мене мамою. Моя трирічна донечка співає індонезійську дитячу пісеньку і вміє говорити «дякую» п’ятьма мовами світу.

Якщо у вас є бажання стати Host Family для іноземного волонтера на період від 4 до 6 тижнів, то вам необхідно:

●Мати вільне ліжко та доступ до кухні та ванної кімнати для волонтера;

●Володіти англійською мовою (достатньо початкового рівня)

●Бути готовим змінити своє представлення про інші країни та отримати незабутній досвід.

AIESEC у Кропивницькому — це представництво молодіжної громадської організації, яка займається розвитком лідерського потенціалу молоді, шляхом реалізації волонтерських програм, вже 2 роки. AIESEC приймає волонтерів з різних країн, таких як Туреччина, Індонезія, Індія, Китай та Єгипет. У місто приїжджають іноземні волонтери, тобто звичайні студенти віком від 18 до 25 років, які прагнуть розвиватися, а також допомогти організації у втіленні соціальних проєктів у місті Кропивницький.

Зробіть перший крок, щоб змінити своє життя і реєструйтеся на сайті - http://aiesec.ua/host-family/ або звертайтеся за номером: +380 66 449 60 02.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…