Асоціація Політичних Наук збирає пропозиції до законодавчих ініціатив

22.01.20, 10:00

В рамках проєкту «Від якісної комунікації до участі громади у прийнятті рішень» експерти Асоці-ації Політичних Наук закликають громадських активістів, професійні групи та просто небайду-жих громадян долучатись до процесу законотворення в державі.

«Ми вважаємо, що одним з факторів збільшення політичної та правової свідомості в грома-дян має стати їх активніша участь у процесі розробки та обговорення законодавчих ініціа-тив. Так, громадська організація чи просто активіст не мають права подавати законопро-ект, проте, ніхто не віднімав у нас право делегувати свої думки, візії та ініціативи обраним нами депутатам», – розповідає про ініціативу голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

В рамках проєкту заплановано збір пропозицій до існуючих законопроектів, а також ініціатив, які в майбутньому можуть стати новими законодавчими ініціативами. Окрім того «Асоціація Політичних Наук» планує проводити зустрічі експертних та професійних кіл з народними депу-татами, на яких обговорюватимуться найбільш актуальні для країни проекти Законів.

«Зараз ми залучили до нашої діяльності за проектом народних депутатів, тож маємо мож-ливість напряму передавати пропозиції та ініціативи громадян. Ми хочемо запровадити но-вий формат взаємодії між виборцями і обранцями. Щоб не один раз на 5 років приходити на дільниці і віддавати свої голоси, а постійно брати активну участь в роботі парламенту», - зазначила Юлія Бочарова-Туз, аналітикиня проєкту.

Пропозиції та поправки щодо існуючих законопроектів, а також ідеї для нових законодавчих ініціатив приймаються на електронну адресу Асоціації Політичних Наук presscentr5@gmail.com . Проєкт «Від якісної комунікації до участі громади у прийнятті рішень» триватиме до кінця трав-ня. Він реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократи-чне представництво», що виконується Фондом Східна Європа.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…