Онлайн мапа вуличних малюнків у Кропивницькому

21.06.20, 16:00

На наших очах невідомі художники створюють на стінах рідного міста неймовірну красу. І нам це дуже подобається. Тож ми вирішили створити мапу з усією цією красою, яку можна легко доповнювати та яку можна легко знайти онлайн. Так народилася гугл мапа вуличних малюнків Кропика. Мапа постійно оновлюється.

Проте організатори не впевнені, що самі зможуть знайти та пофоткати все нові роботи, які постійно з’являються в різних частинах міста. Тож, запрошують містян допомагати наповнювати мапу та надсилати фото малюнків стін та парканів на електронку: csdkrop@gmail.com У своєму листі обов’язково вкажіть місце, де були зроблені фото. Так організатори зможуть додати на мапу точну інформацію про малюнок.

Першим розділом мапи стали роботи тепер вже відомого художника Дмитра Поломарчука, який працює під ніком @PolDm_gallery "Ми хочемо також створити на мапі розділ з муралами міста, а також всілякими цікавинками в стилі стріт-арт", - пишуть у соцмережах організатори:
-
Максим (7 років)
- Соня (13 років)
- Олексій (38 років).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Илона .​Серебряное озеро (Скала)
Хочу поблагодарить Наталью и Анатолия (068 250 9908) из села Протоповка! Отдыхали групой с четырёх человек на протяжении…
Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?