Знайомство з Айболитами відбулось у Гончаренко центрі
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/009654/images/main/in-text-7A0129D0-5416-4E09-A0A0-3AE0A80B9F8D.jpg)
Якщо ви цікавитесь професією ветеринара, або хочете більше знати про те, як дбати про свого песика чи котика, то рекомендуємо вам ближче познайомитися із людьми, котрі працюють у Ветеринарному коледжі у Компаніївці.
Ці професіонали своє справи організували та провели у Кропивницькому День відкритих дверей для свого коледжу, та ще й залучили додатково цікавих спікерів та спікерок, котрі з власної практики і досвіду продемонстрували переваги професії ветеринара.
Почав захід, котрий проходив у Гончаренко центрі, завідувач відділенням коледжу Олексій Омельчук. Він акцентував увагу присутніх на тому, де саме – в яких сферах, - можуть проявити себе ветеринари, а також розповів про перспективи і процес навчання, стажування за кордоном та в Україні, студентського самоврядування і самодіяльності.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/009654/images/32221/in-text-8A6495A3-57E9-45A6-959E-9669B55D92E2.jpg)
Далі він представив випускників і партнерів коледжу, котрі працювати у Кіровоградській області. Зокрема, це були експерти клініки «Кіт і Пес», засновник ферми «Лісова коза» та засновник клініки «ЛюксVET» і його лікар-дерматолог.
Сергій Григір, директор компанії «Лісова Коза», не просто розповів про ферму, а провів справжній мотиваційний тренінг для молоді та ще й пригостив присутніх козиним молоком.
Людмила Вікторівна із клініки «ЛюксVET» розповіла про особливості роботи ветеринара-дерматолога – і навіть показала, на прикладі чудової собачки Грейсі, - як варто дбати про собачок та котиків.
Вже з 1-го червня у Ветеринарний коледж можна подавати документи на навчання, тож звертайтеся: смт Компаніївка, Кіровоградська область - вул. Паркова, 3. Телефони: 067-765-21-75 та 067-727-29-48. Сайт коледжу: https://kkvm8.webnode.com.ua/
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?