Майже 100 тисяч гривень зібрали на Великодньому Аукціоні

29.04.21, 14:04

У середу, 28-го квітня 2021-го року у Кропивницькому відбулася щорічна благодійна акція, що її напередодні Великодня проводять у форматі Аукціону – продажу творів мистецтва, - Музей мистецтв та громадська організація «Прес-клуб реформ».

Аукціону проходив у гостинних стінах Музею, а на торги було виставлено 27 лотів. Це були і картини, і інші твори мистецтва, безоплатно передані як авторами-художниками, так і колекціонерами та власниками галерей. Цього року кошти, зібрані в результаті торгів, будуть спрямовані на купівлю дефибрілятора для четвертої міської лікарні Кропивницького. Оргкомітет аукціону планує закупити обладнання, яке рятуватиме життя сотень і тисяч пацієнтів.

В Оргкомітет аукціону входять директорка Музею мистецтв Тетяна Ткаченко, художник і завідуючий відділу музею - картинної галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна» Анатолій Кімнатний та координаторка громадської організації «Прес-клуб реформ» Вікторія Талашкевич.

Що стосується лотів, виставлених на торги, то серед авторів картин – митці із Кропивницького, Новоархангельську, Малої Виски та Одеси. Передали свої роботи на аукціон Сергій Шаповалов і Сергій Дрига, Людмила Кривенко та Фелікс Полонський, Сергій Марущак та Олена Крокодиленко, Олег Рудий та Анатолій Кімнатний, Володимир Крутоус та Ольга Краснопольська, Світлана Хавроненко та Валерій Давидов, Наталя Завалій і Олена Кутецька, Оксана Калюжна та Дмитро Тарасенко, Андрій Хворост і Зоя Юзвенко, Альона Лісова та Ірина Кухаренко. Керамічні твори авторства Олександра Гавриленка передав Анатолій Войний. Колективну роботу для аукціону написали в Арт-студії «Індіго». Із приватної колекції галереї «Єлисаветград» на аукціон потрапила робота Анатолія Шаповалова.

Дякуємо всім, хто завітав на аукціон та купив картини, а також тим, хто слідкував за подією і купував онлайн. Це Тігран Хачатрян, Руслан Згривець, Анастасія Табалова, Сергій Шульга Ірина Саєнко, Андрій та Яна Назаренки, Дарія Гребенюк і Михайло Бєжан, Олександр Дануца і Олександр Кулітка, Галина Кузьменко і Олександр Корінний. Придбали кілька творів мистецтва і лікарі закладу - Валерій Заремба та Валерій Скороход. Загальна сума коштів, зібраних від продажу картин під час аукціону станом на 29-те квітня склала 98 050 грн.
Всього було продано 23 із двадцяти семи лотів. Тож, збір коштів продовжено, адже дефибрілятор, який планувалося придбати для лікарні, коштує 160 тисяч гривень.Тож, оргкомітет Аукціону закликає усіх бажаючих зробити будь-який посильний грошовий внесок, щоб зібрати 160 000 грн. на купівлю дефибрілятора для четвертої міської лікарні швидкої допомоги. Номер картки у Монобанку: 5375 4141 0701 6726. Контактна інформація організаторів: Вікторія Талашкевич, телефон: 050-321-39-19, Тетяна Ткаченко, телефон: (0522) 24-56-81, 050-64-33-7-33.

Нагадаємо, що Великодній Благодійний аукціон – це продаж картин, безоплатно наданих художниками та колекціонерами. У 2009-му році на першому аукціоні було зібрано 27 700 грн., і придбано меблі та техніку для дитячого будинку «Наш Дім». У 2010-му році було зібрано 25 560 гривень, і придбано набір хірургічних інструментів для обласної дитячої лікарні. У 2011-му році було зібрано 70 000 грн., і придбано обладнання для гематологічного відділення тієї ж лікарні. У 2012-му році було зібрано 96 200 гривень на обладнання для операційного відділення обласної дитячої лікарні.
Того ж року Оргкомітет акції було нагороджено відзнакою Асоціації благодійників України «Сяйво добра» за проведення Аукціону. У 2013 році було зібрано 113 тисяч на обладнання для обласної дитячої лікарні. Тоді ж акцію було відзначено дипломом Першого Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійна акція року». У 2014 році аукціон не проходив через початок війни на Сходу України. Проте у 2015-му році було вирішено поновити аукціон, під час якого зібрано 360 тисяч гривень і придбано обладнання для обласного госпіталю, де лікуються учасники АТО. У 2016 році було зібрано 151 тисяча гривень на медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру.
У 2017 році, знову ж таки на медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру, було зібрано 189 350 гривень. У 2018 році було зібрано 104 890 гривень на медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру. У 2019 році було зібрано 86 650 грн. і придбано обладнання (уретротом) в урологічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!