​Не порушуйте правила безпеки біля води та бережіть своє життя!

03.08.21, 10:00

Триває літо, тому не припиняється профілактична робота з боку фахівців Служби порятунку, спрямована на попередження нещасних випадків серед населення на воді. Адже чи не щодня на водоймах Кіровоградщини гинуть дорослі і діти.

Рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС у Кіровоградській області відвідують місцеві водойми та проводять з відпочивальниками, рибалками та просто перехожими, яких зустріли біля ставка, річки чи озера, роз’яснювальну роботу.

Так, 2 серпня відпрацювали водойми компаніївські та устинівські працівники Державних пожежно-рятувальних частин.

Зокрема, вони нагадали громадянам прості правила, що збережуть життя. Головне – не купатись у місцях стихійного відпочинку, де немає рятувального поста та дозволу санепідстанції. Крім того, не плавати напідпитку, не запливати наодинці на далекі відстані від берега, не заходити у воду при поганому самопочутті, не стрибати у водойму з непристосованих для цього споруд, крутих схилів, містків тощо.

Та особливо радили рятувальники не дозволяти дітям відвідувати водойми без супроводу дорослих, а у воді перебувати також завжди поряд зі своєю дитиною.

Для підкріплення сказаного рятувальники роздали застережні листівки, інформує ГУ ДСНС України у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!