“Простір дієвої молоді” створено у бібліотеці в Олександрії
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/010111/images/main/in-text-image1.png)
В рамках втілення Молодіжної Волонтерської програми «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці», Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи не тільки зібрала чудову і дієву молодіжну команду.
“Ми поставили на меті вирішити проблему щодо створення комфортних умов для проведення репетицій, підготовки до заходів та надання послуг молодими волонтерами ключовим аудиторіям в одному з приміщень бібліотеки. Для цього зробили косметичний ремонт зали та придбали меблі та обладнання”, - розповідає керівниця проекту “Волонтер Плюс”, директорка закладу Тетяна Троцюк.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/010111/images/32745/in-text-image6.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?