​"Освітній драйв" підкорює Кіровоградщину!

06.05.24, 14:35

З 30 квітня по 2 травня на Кіровоградщині вирував проєктний воркшоп "Освітній драйв", який став частиною конкурсу міні-грантів для молодіжних команд, започаткованого Громадською організацією "Слов'янський культурний центр "Задзеркалля" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Мета проєкту - підтримка та заохочення дітей, учнівської молоді та педагогів Кіровоградської області до впровадження інновацій в освітній простір. "Освітній драйв" є частиною програми "Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT".

Учасники та учасниці конкурсу подали пропозиції проєктної діяльності, спрямовані на розвиток м'яких навичок (soft skills) та навичок саморозвитку (self skills). З 41 проєктної заявки було відібрано 10 найкращих, які пройшли проєктний воркшоп та отримали фінансування. Відбір переможців та переможиць здійснив регіональний конкурсний комітет, до складу якого ввійшли представники і представниці Управління молоді та спорту КОДА, громадського сектору та освітяни.

До десятки фіналістів ввійшли такі команди та проєкти:

"Будиночок спокою" - створення куточків для емоційного розвантаження на перервах та під час навчального процесу (Помічнянський ліцей "Універсум" Помічнянської міської ради)

"Кроп-бізнес" - серія заходів, спрямованих на ігрофікацію навчального процесу через використання фінансових ігор (Кропивницький фаховий коледж харчування та торгівлі у партнерстві із ГО "Прес-клуб реформ")

"Молодіжна КУЗНЯ" (Клуб унікальних змін і навчання) - створення інноваційної платформи для розвитку навичок soft skills і соціального підприємництва серед молоді та підтримки її учасників у впровадженні власних соціальних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем у громаді (ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей")

"Шукай ресурс в собі!" - проєкт, спрямований на розвиток стресостійкості, здатності до саморефлексії учасників та вмінню собі допомогти (Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району)

"TED Talks club: пульс ідей" - команда організовуватиме тренування та практичні заняття з публічного виступу для учнів, в рамках яких вони можуть вчитися ефективно виражати свої думки, працювати над голосом, мовою тіла та використанням простору під час виступів перед аудиторією, проводитиме вправи та ігри, спрямовані на розвиток комунікаційних навичок (Комунальний заклад "Голубієвицький ліцей")

"SportCat" - спортивний марафон, де окрім спортивних змагань буде просвітницька робота щодо популяризації зооволонтерства з елементами зоотерапії (Новоукраїнський ліцей № 8 Новоукраїнської міської ради)

"Джерело світла" - заходи зі збереження ментального здоров`я (Помічнянський Центр дитячої та юнацької творчості)

AITeam (Айтім - Artificial Intelligence Team – команда Штучного інтелекту) - проведення освітніх заходів з вивчення можливостей штучного інтелекту (Донецький державний університет внутрішніх справ)

"Розвиток шкільного Молодіжного парламенту" - проєкт, націлений на вирішення проблеми освітніх втрат (фізичних, психологічних, соціокультурних) в учнів 5-11 класів (КЗ "Ліцей сучасної освіти сучасної освіти «Інтелект» Світловодської міської ради”)

«Стосується молоді» - заходи щодо подолання соціофобії серед молоді. (ЦДЮТ «ЗОРІТ», ініціативна група «Так це ми»)

Обсяг фінансування кожного проєкту становить до 40 000 грн. Незабаром буде оголошено другий набір проєкту "Освітній драйв". Очікується, що завдяки цій ініціативі діти та учнівська молодь Кіровоградщини отримають нові можливості для розвитку та самореалізації, а в освітньому просторі регіону буде впроваджено більше інноваційних методів та підходів, і підвищиться рівень навичок soft skills та self skills у молоді.

"Освітній драйв" - це чудовий шанс для молодих людей змінити світ на краще! Якщо ви хочете взяти участь у наступному наборі конкурсу, стежте за новинами на сторінках громадської організації "Слов'янський культурний центр "Задзеркалля" у соціальних мережах.

***

Проєкт "Освітній драйв" створений в межах програми "Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT", яка реалізується ГО "СКЦ "Задзеркалля" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!