Вивчаємо разом техніку торцювання

16.02.2014
16.02.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка запрошує усіх бажаючих на заняття студії творчого настрою «фАРТ»! Ви любите гарні речі, виготовлені  власноруч, мрієте навчитися створювати щось неординарне,  дарувати друзям унікальні подарунки  та сувеніри? Саме цьому Ви навчитесь на засіданнях студії,  де на Вас чекатимуть приємні сюрпризи, нові друзі, позитивні враження!
Засідання студії відбуватимуться кожної неділі місяця  з 12.00 до 15.00.

Інформацію стосовно тематики  кожного наступного засідання та  матеріалів, необхідних для роботи,  Ви можете  отримати на сайті бібліотеки www.lib.kr.uaабо в фойє бібліотеки. Можливо, саме  у нас розпочнеться Ваше велике захоплення мистецтвом hand-made! Заняття  в студії БЕЗКОШТОВНІ для всіх  користувачів бібліотеки!

Наступне засідання: «Вивчаємо техніку торцювання» відбудеться 16 лютого 2014 року о 12.00. Торцювання – один із видів паперового рукоділля. Цю техніку можна віднести і до способу аплікації, і до виду квілінгу. В основі – створення зображень за допомогою об’ємних елементів з паперу. Торцювання – робота не складна, але кропітка. Вона вимагає посидючості, акуратності та уваги.  Кожен відвідувач повинен мати: картон (формату А4) -1 аркуш, ножиці, клей ПВА,стержень від кулькової ручки, гофрований папір рожевого кольору.

Телефон для довідок: 22-66-01. Наша адреса: вул. Декабристів 6/15Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!