День Святого Миколая на Хуторі «Надія»

20.12.2014
20.12.2014
Музей "Хутір Надія"
село Николаевка, Кировоградский район, Кировоградская область

20 грудня 2014 року на Хуторі «Надія» відбудеться святкуванная Дня Святого Миколая. Початок свята – об 11:00. Вхід – за запрошеннями.

В програмі свята: конкурс на кращий патріотичний малюнок, конкурс на кращий патріотичний вірш, конкурс на кращу домашню випічку, конкурс на кращий зимовий салат. Переможці конкурсів будуть нагородженні цінними призами і подарунками, активні учасники будуть нагороджені безкоштовною поїздкою на Кременчуцьку фабрику «Рошен». Всі вироби ручної роботи: малюнки, випічка, консервація будуть передані військовослужбовцям – учасникам АТО, які знаходяться на передовій.
В програмі свята також: виступи народних колективів, ігри та забави для малюків, поздоровлення дітей від військовослужбовців, а також вручення Святим Миколаєм всім дітям подарунків.
Під час свята ви зможете відвідати сувенірний риночок, та скуштувати рибну юшку, шашлик.
Довідки можна отримати та записатися по телефонам: 0522-275721, 066-591-40-01, 096-347-13-07. Заявку можна відправити на електронну адресу: forte-vkr@nail.ru.
Кількість місць – обмежена.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кафе "Крила"
Можливо, ви можете зробити це на сайті кафе "крила": https://kryla.com.ua/
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Кемпинг "У Алены"!Проживание в палаточном городке на берегу Серебрянного озера!!!!Новые трехместные палатки высотой…
Костя .Легенды и реальность замка Шуваловых
Проведу екскурсію по місту Тальному та по палацу графа Шувалова, старий номер втрачений , ось новий 0972220158. У зв*язку…