“Життя без обмежень”

03 дек. 2016 г.

3 грудня 2016 року з 10.00 до 15.30 в рамках Дня інваліда в обласній бібліотеці ім.Д.І. Чижевського бібліотекарі проведуть молодіжну інформаційну кампанію “Життя без обмежень” для батьків дітей з інвалідністю та молодих людей з інвалідністю.

В програмі кампанії: тренінги, презентація фотовиставки «Табір Джерельце надії», «Особливі матусі особливих дітей», розіграш безпрограшної лотереї, творчі майстер-класи з виготовлення поробок з паперу та тканини, дитячі розваги, участь в рухливих та інтелектуальних іграх. Наприкінці свята відбудеться запуск кульок з побажаннями від особливих дітей.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!