Международный турнир Global Game Jam Ukraine

20.01.2017–22.01.2017
20.01.2017–22.01.2017

20-22 січня 2017 року в Україні вдруге відбудеться найбільший Всесвітній конкурс з програмування комп’ютерних ігор Global Game Jam. Єдина локація в Україні створена у м. Кропивницький Організатором є кластер «IT-Альянс 4.0». Голова кластеру – начальник Льотної академії НАУ Неділько Сергій Миколайович.

У 2016 році Global Game Jam об’єднав 37 000 учасників з 97 країн світу, у тому числі 78 - з України. Українська локація була організована за ініціативи Кіровоградської льотної академії НАУ та зібрала учасників з Києва, Харкова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва, Кіровограда та інших міст. Організаторам минулорічного змагання вдалося зарекомендувати Кіровоградщину як достойного партнера у проведенні міжнародних ІТ-змагань. Саме тому у 2017 році Льотна академія знов стала єдиною локацією Global Game Jam в Україні.

В цьому році конкурс проходить за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації. До його організації долучаються партнери з бізнесу, громадських організацій, органів влади та навчальних закладів Кіровоградської області.

Крім того, серед партнерів, які вже підтвердили свою участь у Global Game Jam Ukraine – такі як компанії Amazon, FGL, Indie Prize, Nordic Game Resources AB, Aruba Events GmbH.

У міжнародне журі української локації Global Game Jam увійшли представники NordicGames (Швеція), FGL (Польща, США), Intel (США),науковий керівник Інституту проблем штучного інтелекту МОН України, заслужений діяч науки і техніки України, НАН України, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, доктор богослов'я, професор Шевченко Анатолій Іванович та інші представники ІТ-спільноти України.

Основним призом для кожного учасника є, по-перше, власний проект, який згодом можна удосконалити та випустити на комерційній основі. Але український оргкомітет залучає компанії спонсори, які нагороджують переможців цінними призами: комп'ютерними пристроями, літературою чи білетами на світові ІТ-конференції. Також кращим з розроблених проектів надаватиметься підтримка інкубатору стартапів кластеру "ІТ-Альянс 4.0".

Інформаційні сторінки Global Game Jam Ukraine:

http://fb.com/ggjua

http://www.ggj.org.uaКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…