Велокараван дружби Україна – Корея

25 июля 2017 г.
25 июля 2017 г.

25 липня до Кропивницького прибуде Велокараван дружби "Україна - Корея", який стартував 24 липня у рамках відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Корея та в рамках підготовки до Ігор зимової Олімпіади в Пхьонхчангу.

Орієнтовно о 17.30 учасників очікують на в'їзді до м. Кропивницький (біля кафе "Ліана"), а на 18.15 на площі Героїв Майдану заплановані урочисті заходи на честь "Велокаравану дружби "Україна - Корея".

У велокаравані бере участь професійна команда велосипедистів з Кореї, до складу якої входять чоловіки та жінки – всього 15 учасників та команда Федерації велоспорту України, яка налічує 10 учасників.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!